• LinkedIn

Logistická bezpečnost

Světové průzkumy ukazují, že při skladování i transportu výrobků je každoročně odcizeno zboží v hodnotě několika miliard Euro. Společnost SVG proto nabízí ucelené řešení, jak takovým incidentům předcházet.Bezpečnostní audit a analýza rizikNaši specialisté v oboru  Supply Chain Security (bezpečnost v dodavatelském řetězci) vám na základě bezpečnostního auditu a analýzy rizik navrhnou komplexní řešení s efektivním využitím disponibilních zdrojů, jehož výsledkem je i celková úspora finančních prostředků.

Ostraha logistických center

Základním prvkem logistické bezpečnosti je efektivní ostraha distribučních i logistických center a skladů. Společnost SVG se v této souvislosti zabývá zajišťováním efektivních bezpečnostních kontrol osob i vozidel a nastavováním procesů týkajících se pohybu zboží či jiného materiálu.

Bezpečnostní doprovody vysoko hodnotových transportů a carga

Naše společnost poskytuje bezpečnostní doprovody především hodnotných transportů, online GPS monitoring a řešení krizových situací spojených s bezpečností po celé Evropě.

Online GPS monitoring

Pro konkrétní náklad nebo dopravní prostředky zajišťuje SVG aktivní a nepřetržitý dohled ve vlastním dohledovém centru ESCC – European Security Control Center. V případě mimořádné události je naše společnost schopna zajistit koordinaci s bezpečnostními složkami při jeho zajištění a návratu.

Technické zabezpečení

Společnost SVG navrhne i nainstaluje veškerá technologická a mechanická zabezpečení, jako jsou EZS, CCTV, ACS, MZS, GPS, a podobně.

Bezpečnostní management

Naše společnost je schopna převzít odpovědnost za nastavení a kontrolu bezpečnostního systému ve vaší společnosti nebo logistickém centru. Náš bezpečnostní manažer zajistí výkon bezpečnostního managementu dle standardů TAPA nebo ISO 28 000.